Холбоо барих: info@tsog-berlin.de, +49 172 90 11 861, 2019 оны 6-р сарын 1-нээс 2-ны өдрүүдэд. Хаяг: Barnim-Gymnasium Berlin, Ahrensfelder Chaussee 41, 13057 Berlin

Спорт нөхөрлөл уриан дор зохион явагдаж буй Европ дахь Монголчуудын ахмад сагсан бөмбөгчдийн 11-р тэмцээний эхний өдрийн тоглолтууд амжилттай явагдаж өнгөрлөө

Маргаашийн тоглолтууд маргааш хувиар ёсоор 9 цагаас эхлэнэ. Зоонд гарсан эхний тоглолтын хувиартай багууд цагтаа ирэхийг хүсье.

 

Баг тамирчдынхаа маргаашийн тоглолтод амжилт хүсье

 

1-р талбай - эхний өдөр 2019.06.01  - 9:00 эхлэх тоглолтуудын хуваарь

1 эр 50+ Польш (Польш) ГЭРЭГЭ (Франц) 11:20

2 эр 50+ ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) ALP (Австри) 26:15

3 эр 38-44 Хөх Монгол / Чех Монбер / Герман 22:33

4 эр 38-44 Цог / Герман MGL Австри / Австри 42:18

5 эм 35-44 Титэм / Их британи Цог / Герман 12:21

6 эм 35-44 Золбоо / Герман Кристал / Австри 15:20

7 эр 50+ Цог Герман ГЭРЭГЭ (Франц) 16:10

8 эр 50+ Швед MGL ALP (Австри) 20:11

9 эр 38-44 MGL-OD (Швед) Монбер / Герман 16:28

10 эр 38-44 Гэрэгэ / Франц MGL Австри / Австри 24:26

11 эм 35-44 Золбоо / Герман Цог / Герман 4:28

12 эм 35-44 Кристал / Австри Титэм / Их британи 23:18

13 эр 50+ Цог Герман Польш (Польш) 13:9

14 эр 50+ Швед MGL ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) 25:16

15 эр 44-49 Монбер / Герман ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) 26:21

16 эр 38-44 MGL-OD (Швед) Хөх Монгол / Чех 36:21

17 эм 35-44 Цог / Герман Кристал / Австри 17:26

18 эм 35-44 Золбоо / Герман Титэм / Их британи 6:39

 

1-р талбай - хоёр дахь өдөр 2019.06.02  - 09:00 Цагаас эхлэх

1 эм 35 - 44 А1 Кристал Австри В2 MGL OD Швед

2 эм 35 - 44 А2 Цог Герман В1 Андууд Польш

3 эр 50+ А1 Цог Герман В2 Чех ХөхМонгол

4 эр 50+ А2 Гэрэгэ Франц В1 MGL Швед

5 эр 38 -44 А1 Монбер Герман В2 MGL Австри

6 эр 38 -44 А2 MGL OD Швед В1 Цог Герман

7 эм 45 + Алт

8 эм 35 -44 Алт

9 эр 50+ Алт

10 эр 38-44 Алт

 

 

2-р талбай эхний өдөр 2019.06.01 - 09:00 Цагаас эхлэх

1 эр 45- 49 Монбер / Герман Цог /Герман 23:21

2 эр 45- 49 ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) ГЭРЭГЭ (Франц) 24:23

3 эм 45 + МON-HUN / Унгар ILT / Чех 15:8

4 эм 45 + STARS / Их британи Гэрэгэ / Франц 20:0

5 эм 35-44 Нэг үе / Чех Андууд /Польш 21:37

6 эр 45- 49 MGL-OD (Швед) ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) 22:15

7 эр 45- 49 ГЭРЭГЭ (Франц) Цог /Герман 25:44

8 эм 45+ MGL - OD /Швед ILT / Чех 25:9

9 эм 45+ Цог / Герман Гэрэгэ / Франц 20:0

10 эм 35-44 MGL -OD / Швед Нэг үе / Чех 26:19

11 эр 45- 49 Монбер / Герман ГЭРЭГЭ (Франц) 24:15

12 эр 45- 49 MGL-OD (Швед) Цог /Герман 27:23

13 эм 45 + MGL - OD /Швед МON-HUN / Унгар 17:18

14 эм 45 + Цог / Герман STARS / Их британи 14:10

15 эм 35-44 MGL -OD / Швед Андууд /Польш 29:33

16 эр 45-49 MGL-OD (Швед) ГЭРЭГЭ (Франц) 20:0

17 эр 38 -44 Гэрэгэ / Франц Цог / Герман 13:16

 

 

2-р талбай хоёр дахь өдөр 2019.06.02 - 9 цагаас эхлэнэ

1 эм 45 + А1 MON HUN / Унгар В2 Их Британи

2 эм 45 + А2 MGL - OD Швед В1 Цог Герман

3 эр 45-49 ХӨХ МОНГОЛ (Чех Улс) Цог /Герман

4 эр 45-49 MGL-OD (Швед) Монбер / Герман

 

 

5 эм 45 + Хүрэл

6 эм 35 - 44 Хүрэл

7 эр 50 + Хүрэл

8 эр 38 - 44 Хүрэл

 

Copyright © www.tsog-berlin.de